UTC
 FIN

Lähiopetusjaksojen ajankohdat 2017

Tilaisuus alkaa kunakin päivänä klo 9.00. Päivien sisältö suunnitellaan ilmoittautuneiden tarpeen mukaan. Ilmoittautuminen viimestään saman viikon keskiviikkoon mennessä.

Elokuun lähiopetusjakso la-su 19.-20.8.2017

Syyskuun lähiopetusjakso la-su 23.-24.9.2017

Lokakuun lähiopetusjakso la-su 21.-22.10.2017

Marraskuussa ei lähiopetusjaksoa

Joulukuun lähiopetusjakso la-su 9.-10.12.2017

Tammikuun lähiopetusjakso la-su 20.-21.1.2018

Helmikuun lähiopetusjakso la-su 17.-18.2.2018

Maaliskuun lähiopetusjakso la-su 17.-18.3.2018

Huhtikuun lähiopetusjakso la-su 21.-22.4.2018

Toukokuun lähiopetusjakso la-su 19.-20.5.2018

Osallistumisen edellytyksenä on kyseisen aiheen sähköisen harjoituskokeen hyväksytty suorittaminen. Kutakin aihetta varten on varattu 1 tunti, pl. radiopuhelinliikenne 4 tuntia.

Ota yhteyttä

Internetpalvelujen yleiset ehdot

Henkilörekisteriseloste

19.10.2017

Copyright © 2011 Blue Skies Aviation Oy
Kaikki Oikeudet Pidätetään